Loading...

تازه مگ

 • با میوه های مناسب برای سرماخوردگی آشنا شويد
  با میوه های مناسب برای سرماخوردگی آشنا شويد

  اگر جويای راز افرادی هستید که به ندرت دچار سرماخوردگی مي شوند، بايد بدانيد آنها علاوه بر خواب منظم، رژيم غذايی سرشار از ميوه و سبزيجات تازه دارند. مصرف میوه های مناسب تاثیر مهمی در تقویت سیستم ایمنی بدن و در نتیجه كاهش دفعات و شدت سرماخوردگی دارد.

  ادامه...
 • سبزیجات، از كالری كم تا مواد مغذی معجزه ساز
  سبزیجات، از كالری كم تا مواد مغذی معجزه ساز

  سبزیجات سرشار از مواد معدنی، ویتامین ها، فیبر و آنتی اکسیدان هایی می باشند که بدن ما به آنها نیاز دارد. این مواد می توانند ایمنی بدن را تقویت کنند، میزان کلسترول را کنترل کرده و احتمال ابتلا به بیماریهای مزمن مانند بیماری های قلبی و سرطان را کاهش دهند.

  ادامه...
 • خواص باورنکردنی آجيل و خشكبار
  خواص باورنکردنی آجيل و خشكبار

  آجيل و خشكبار از زمانهای قدیم همواره قسمتی از رژیم غذایی بشر بوده است. مطالعات صورت گرفته در مورد خواص آجيل و خشكبار نشان می دهد که مصرف منظم آجيل و خشكبار افراد را از انواع سرطان، بیماری های قلبی و بیماری های دستگاه گوارش محفوظ نگه می دارد.

  ادامه...
 • با میوه های مناسب برای ماه رمضان روزه داری را آسان کنید
  با میوه های مناسب برای ماه رمضان روزه داری را آسان کنید

  میوه ها نقش مهمی در تامین مواد معدنی و ویتامین در بدن ایفا می کنند. در ایام روزه داری در ماه رمضان، خوردن میوه های مناسب نقش مهمی در آبرسانی بدن دارد.خوشبختانه میوه های آبرسان در هر فصلی وجود دارد، از این میوه ها می توان به هندوانه و آناناس اشاره کرد.

  ادامه...
 • تقویت سیستم ایمنی بدن با میوه
  تقویت سیستم ایمنی بدن با میوه

  برای پیشگیری از ابتلا به کرونا تغذیه و خوراک بسیار می‌تواند مفید باشد. رابطه مستقیمی بین نوع تغذیه و سیستم ایمنی بدن وجود دارد. سیستم ایمنی مجموعه ای از سلول ها و اجزایی است که باعث حفاظت بدن در برابر بیماری ها شده است.

  ادامه...